• Polski (PL)
  • English (UK)
Loaderbig
{

Tak, możesz mieć e-mail i prawdopodobnie będziesz chciał założyć kilka adresów e-mail, np.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

{

Tak - jesteśmy Twoją kompleksową firmą, która zapewnia wszystkie usługi związane z tworzeniem stron internetowych. Nigdy więcej nie będziesz miał wątpliwości, do kogo zwrócić się z problemami - możemy zarejestrować nazwę Twojej domeny, zaprojektować Twoją stronę, zająć się hostingiem i stworzyć Twoje konta mailowe.

{

Nie – gdy strona jest zaprojektowana, należy ona do Ciebie i możesz zlecić jej aktualizację komukolwiek - choć oczywiście wierzymy, że będziesz zadowolony z naszych usług i konserwację witryny zlecisz również nam.

{

Nie. Omawiamy z Tobą wymagania dotyczące strony internetowej i w oparciu o nie wyceniamy zlecenie. Po złożeniu u nas zamówienia na projekt Twojej strony, cena ta jest ściśle przestrzegana.

{

Tak. Wszystkie strony stworzone przy pomocy systemów CMS są przyjazne dla wyszukiwarek – w razie potrzeby możesz nawet dodać swoje meta tagi do każdej indywidualnej strony internetowej. Narzędzia CMS sąłatwe w użyciu, skuteczne i intuicyjne.

{

Wszyscy znamy kogoś, kto projektowanie stron internetowych traktuje, jako hobby - siostrzeniec, przyjaciel, kolega z pracy. To również tłumaczy, dlaczego istnieje tak wiele kiepsko zaprojektowanych stron lub podobnie wyglądających projektów, które powielają jeden komercyjny wzór. Niektórzy “projektanci” nie zadają sobie nawet trudu, aby zmienić oryginalne zdjęcia…

Powiedzmy, że zatrudniasz siostrzeńca lub krewnego pracownika, który „tworzy strony internetowe w wolnym czasie”. Rezultat: Twoja strona nie ma tak profesjonalnego wyglądu, jaki prezentują pozostałe z Twoich kampanii marketingowych, więc pierwsze wrażenie może być negatywne. Użytkownicy mogą mieć problem z poruszaniem się po takiej witrynie, ładowanie stron może zajmować zbyt wiele czasu i może ona być po prostu…

nudna, a to spowoduje, że ludzie opuszczą ją, nie kontaktując się z Tobą. Może ona nie być również zabezpieczona przed hakerami. Kierując się pierwszym wrażeniem, odwiedzający stronę, nie traktują Twojej firmy poważnie i wybierają konkurencję. Projektowanie stron internetowych jest unikalnym medium projektowym i wymaga rozległej wiedzy z zakresu projektowania grafiki oraz układu stron internetowych. Internet jest WIZUALNY! Masz zaledwie 4 sekundy, aby przyciągnąć uwagę klientów. Jeśli stracisz ją przez słaby projekt, Twój klient przepada! Z drugiej strony, my dostarczamy projekty profesjonalnych stron internetowych, ponieważ dysponujemy zespołem o ponad 10-letnim doświadczeniu w tej dziedzinie.

{

Jeżeli nie odpowiada Ci zaproponowany przez nas projekt, przedyskutujemy to, biorąc pod uwagę rodzaj projektu, który odpowiada Twoim oczekiwaniom, a następnie zamieścimy na Twojej stronie kolejny „proponowany projekt” do wglądu. Nie chcemy, abyś poczuł się rozczarowany ostatecznym projektem strony internetowej. Naszym celem jest zaprojektowanie witryny odpowiadającej Twoim potrzebom, z której jesteś w zupełności zadowolony.

{

Tak. Możemy przeprojektować witrynę, zachowując styl korporacyjny Twojej firmy lub nadać jej kompletnie nowy wygląd. Czy Twoja strona internetowa jest aktualna? Możemy przeprojektować ją w sposób umożliwiający korzystanie z najnowszych technologii internetowych.

{

W pełni wspieramy każdą zaprojektowaną przez nas stronę i jesteśmy do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek problemów lub potrzeby usprawnień. Oferujemy również konserwację witryny, dzięki czemu zawsze będzie ona aktualna.

{

Okres projektowania strony internetowej jest często podyktowany przez klienta, ale zazwyczaj wynosi od 4 do 8 tygodni. Jeśli masz na uwadze jakiś konkretny termin, dołożymy wszelkich starań, aby go dotrzymać. Najczęstsze opóźnienia w tworzeniu i ukończeniu nowej strony internetowej spowodowane są oczekiwaniem na przesłanie treści (tekstu/zdjęć) przez klienta.

{

Responsywne Projektowanie Stron jest podejściem, które sugeruje, że projektowanie i tworzenie stron internetowych powinno reagować na zachowanie użytkownika i jego otoczenia, w oparciu o rozmiar ekranu, platformę i orientację. Praktyka ta składa się z mieszanki elastycznych kratek i szat graficznych, obrazów oraz inteligentnego wykorzystania zapytań mediów CSS. Gdy użytkownik przełączy się z laptopa na iPada, strona internetowa powinna automatycznie się przestawić, aby dopasować rozdzielczość wielkość obrazów, a także zdolności skryptowe. Innymi słowy, strona powinna posiadać technologię, która pozwala jej automatycznie odpowiadać na preferencje użytkownika. Dzięki temu nie są konieczne odrębne fazy projektowania ani tworzenia dla każdego nowego gadżetu na rynku.

{

Projekt zaczyna się od 50% zaliczki. Po akceptacji projektu, ale przed rozpoczęciem programowania, następuje płatność kolejnych 25%. Po wykonaniu zlecenia następuje płatność ostatnich 25% i wyznaczana jest data uruchomienia strony.

{

To doskonałe pytanie, które należy zadać każdej firmie projektującej i tworzącej strony internetowe, z którą masz zamiar współpracować. Wiele firm zleca, bowiem pracę freelancerom lub stażystom. Niektóre z nich ograniczają dostęp klientom, którzy chcą porozmawiać bezpośrednio z projektantami lub programistami stron. Nasi klienci pracują bezpośrednio z naszymi programistami. To, kim oni będą, zależy od potrzeb Twojego projektu, a także etapu procesu projektowania, na którym się aktualnie znajdujesz.

{

Tak. Metoda, której używamy jest znana, jako projektowanie responsywne, które zapewnia, że strona działa prawidłowo na ekranach o różnych rozmiarach, od smartfonów i tabletów, po małe i duże monitory komputerów stacjonarnych.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.