• Polski (PL)
  • English (UK)
Loaderbig
{

YEKETAZ oferuje szeroką gamę usług w zakresie projektowania graficznego, m.in. projektowanie logo, broszur, ilustracji, grafik dla stron internetowych, projektowanie reklam pocztowych, artykułów marketingowych (m.in. wizytówek, papierów firmowych, kopert i etykiet pocztowych), a także jakichkolwiek innych grafik, których potrzebuje Twoja firma. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych cyfrowych i graficznych usług projektowania wydruków, skontaktuj się z nami.

{

Wycena zależy od wielu zmiennych, ale możesz mieć pewność, że będziesz płacić za oryginalne projekty o wysokiej jakości. YEKETAZ oferuje niedrogie usługi projektowania graficznego, lecz nasze ceny są konkurencyjne i uczciwe w stosunku, do jakości naszych gotowych produktów. Potencjalni klienci mogą zobaczyć niektóre z naszych prac graficznych, w tym projekty logo biznesowych, w naszym portfolio.

{

Nasi projektanci lubią w pełni angażować klienta w proces projektowania. Zachęcamy wszystkich naszych klientów do przynoszenia różnego rodzaju próbek, kombinacji kolorów, palet oraz własnych pomysłów, ponieważ pomoże to skierować naszą kreatywność na właściwe tory. Klientów prosimy również o przeglądanie i akceptację różnych wersji projektu w miarę jego powstawania. W ten sposób są oni zawsze świadomi postępów, które zostały dokonane w projekcie.

{

Klient zostaje właścicielem praw autorskich do stworzonej przez nas grafiki i logo, w momencie otrzymania przez nas ostatecznej płatności. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wykorzystywania wszelkich prac w celach promocyjnych.

{

Wykonanie idealnej grafiki lub logo może zająć trochę czasu. Nasz zespół projektowy dołoży wszelkich starań, aby dotrzymać terminów, lecz będzie to wymagało pełnej współpracy z klientem.

{

Podczas spotkania wprowadzającego, zaczynamy od omówienia pomysłów klienta, rynku docelowego oraz zastosowań logo. Następnie prosimy o przykłady istniejących już logo, które podobają się lub nie podobają klientowi, aby dowiedzieć się czegoś o jego upodobaniach. Zdarza się, że klienci mają już w głowie gotowy pomysł. Innymi razy, nie wiedzą oni, czego chcą. Tak czy inaczej, upewniamy się, że zebraliśmy wystarczającą ilość informacji, przed rozpoczęciem pracy. Nasza usługa projektowania logo jest bardzo jasna. Jeśli po pierwszych trzech pomysłach, chcesz zobaczyć dodatkowe koncepcje lub jeśli potrzebujesz kilku logo do wielu firm, nasze usługi zostaną wycenione w zależności od Twoich potrzeb.

{

Gotowy projekt należy do Ciebie po otrzymaniu końcowej płatności. Na Twoje życzenie, dostarczymy pliki elektroniczne na płycie CD, dysku Google, lub poprzez e-mail. Zachowujemy również kopię Twojego projektu na potrzeby dalszych poprawek lub na wypadek zgubienia kopii przez klienta.

{

Tak, otrzymujesz plik EPS (wektorowy), jpeg oraz png, który działa jak clipart. Nasz projekt logo może być wykorzystywany do uzupełnienia artykułów biurowych lub marketingowych – m.in. wizytówek, papierów firmowych, kopert, projektów broszur, stron internetowych, grafik witryn www, projektów reklam pocztowych, marketingu mailowego, etykiet wysyłkowych, folderów prezentacyjnych oraz wszelkich innych projektów, które mogą być potrzebne Twojej firmie.

{

Po otrzymaniu zaliczki, standardowy czas na zwrot projektu wynosi 14 dni. Przedstawiamy klientowi logo na etapie projektu czarno-białego lub ze znakiem wodnym, następnie na etapie projektu kolorowego i czekamy na ostateczną akceptację klienta przed zapisaniem plików. Pliki z logo należą do klienta – zaznaczamy to otwarcie. Zapisujemy ich kopie na wypadek utraty plików przez klienta lub potrzeby ponownego ich przesłania.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.