• Polski (PL)
  • English (UK)
Loaderbig
{

Nasze Aplikacje Mobilne to aplikacje macierzyste, które można pobierać i instalować na kompatybilnym urządzeniu, podczas gdy strona mobilna to portal internetowy, działający bezpośrednio w przeglądarce mobilnej na smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym. Zarówno aplikacje macierzyste, jak i strona mobilna umożliwiają dostęp do informacji o koncie, przeglądanie aktualizacji, raportowanie awarii lub kontaktowanie się z YEKETAZ bezpośrednio z urządzenia mobilnego.

{

Nasze aplikacje mobilne są obsługiwane na następujących platformach:

    • iOS (iPhone, iPod touch, and/or iPad)
    • Android All Versions

Nasza strona mobilna obsługuje następujące przeglądarki:

  • Google Chrome on Android OS
  • Safari on iOS
  • Internet Explorer on Windows Phone 
  • BlackBerry browser on BlackBerry OS 

{

Tak! Wszystkie kluczowe informacje są szyfrowane, a na urządzeniu mobilnym nie są przechowywane żadne dane osobowe. Urządzenia mobilne dają jednak możliwość przechowywania danych logowania dla zainstalowanych na nich aplikacji. Jeśli zdecydujesz się zachować dane logowania, każda osoba posiadająca dostęp do Twojego urządzenia przenośnego może zalogować się także na Twoje konto.

{

Zarówno aplikacje, jak i strony mobilne umożliwiają dostęp do informacji o koncie, przeglądanie aktualizacji, zgłaszanie awarii oraz kontaktowanie się z nami mailowo lub telefonicznie.

Po zainstalowaniu Aplikacji na telefonie otrzymasz również dostęp do map naszych biur oraz lokalizacji płatności.

{

W większości przypadków, kod źródłowy oraz prawa autorskie należą do Ciebie, chyba, że interesują Cię alternatywy lub wspólne przedsięwzięcia.

{

Co najważniejsze, po prostu tego nie robimy! Nie jest to ani profesjonalne, ani etyczne. Z przyjemnością możemy powiedzieć, że działania i polityki naszej firmy są całkowicie przejrzyste, więc na tym polu nie powinieneś miećżadnych obaw. Poza tym, Apple Store jest platformą tak publiczną, że bardzo łatwe byłoby wychwycić i wskazać palcem takie zachowanie. To kiepski pomysł, dlatego zwyczajnie tego nie robimy!

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.