• Polski (PL)
  • English (UK)

O Nas

Nasza historia

Image

Rozwój innowacyjnej technologii Yeketaz powstał w 2009 roku. YEKETAZ jest profesjonalną firmą pod względem hosta-domeny, tworzenia stron internetowych, optymalizacji SEO, płatności za kliknięcie, marketingu mobilnego, projektowania graficznego, konserwacji witryn internetowych oraz usług komputerowych.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znani jesteśmy z dostarczania spersonalizowanych i dostosowanych do potrzeb klienta usług związanych z projektowaniem i tworzeniem stron internetowych. Zobowiązani jesteśmy do dostarczania opłacalnych oraz skalowanych rozwiązań dla naszych klientów na całym świecie. Jesteśmy wspierani przez doświadczony i utalentowany zespół pracowników.
Jak kształtować Twój biznes we właściwym kierunku? Mamy wspaniałe, innowacyjne i kreatywne pomysły, które pomogą Ci osiągnąć ogromne zyski w Twojej firmie. YEKETAZ to niepowtarzalna mieszanka kreatywnych umysłów, posiadających doskonałą wiedzę techniczną, aby pomóc Twojej firmie wspiąć się na wyższy poziom.

Poznaj nasz zespół

Shadi Doornbos
Shadi Doornbos CEO/Dyrektor Generalny
Shadi Doornbos
Shadi Doornbos CEO/Dyrektor Generalny

Zawsze postępuję zgodnie ze zdaniem wypowiedzianym kiedyś przed Audrey Hepburn – “Nie ma rzeczy niemożliwych, to słowo mówi samo przez się ‘Jestem możliwy!’”. Mam wielką przyjemność być członkiem tego profesjonalnego zespołu, którego praca opiera się na prawdzie, rzetelności i przyjaznym nastawieniu z uśmiechem na twarzy. Chciałbym zaprosić Cię do odwiedzenia naszego zespołu, ale nie zapomnij przyjść uśmiechnięty! Z góry witamy.


Małgorzata
MałgorzataKsięgowy
Małgorzata
MałgorzataKsięgowy
Za każdym dobrym biznesem stoi świetny księgowy i to właśnie księgowi mogą ocalićświat. Dlatego dobry księgowy nigdy nie popełnia błędów. Moje motto, jako księgowego brzmi: “Witaj w dziale księgowości, gdzie każdy się liczy”.

M-Jafari
M-Jafari COO & Programista
M-Jafari
M-Jafari COO & Programista
While (noSuccess) {
tryAgain();
if (tired) {
Coffee.Refill();
Coffee.Drink(); }
}

Dobrym programistą jest ktoś, kto zawsze patrzy w obie strony przed przejściem przez jednokierunkową ulicę.

R.J
R.JCFO/ Dyrektor Finansowy
R.J
R.JCFO/ Dyrektor Finansowy
Miej plany i ambicje, nie słuchaj negatywów podczas swojego wzrostu i raz na zawsze pozbądź się ze swojego życia myślenia „Nie da się”. Moje motto, jako kierownika ds. finansowych mówi, że dzięki motywowaniu innych, można uwolnić się od zmartwień, a to może pomóc biznesowi.

H-Jafari
H-JafariCIO & Programista
H-Jafari
H-JafariCIO & Programista
Łatwo powiedzieć. Pokaż mi kod.

// Life Motto
if (sad () == true ) {
sad().stop();
beAwesome();
}

Codzienne życie jest jak programowanie. Jeśli coś kochasz, możesz sprawić, że stanie się piękne.

Farzaneh
FarzanehWsparcie
Farzaneh
FarzanehWsparcie
Najlepiej ufać czynom. Zaufanie może umożliwić wzrost wielkich organizacji.

Justyna
JustynaCMO/ Dyrektor ds. marketingu
Justyna
JustynaCMO/ Dyrektor ds. marketingu
Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, staraj się zostać się człowiekiem wartości.

Rita
RitaMenadżer Projektu
Rita
RitaMenadżer Projektu
Ważną częścią udanego biznesu jest utrzymywanie kontaktów biznesowych, zatem witamy w naszym zespole.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.