Zastosuj pracę dla "Asystenta ds. marketingu"

Opis stanowiska

pozyskiwanie nowych klientów do współpracy

nawiązywanie i budowanie dobrych relacji z klientami

organizowanie spotkań z klientami

monitorowanie działań konkurencyjnych na rynku

tłumaczenia materiałów związanych z firmą

uczestnictwo w projektach firmy również jako tłumacz

Wymagania

inicjatywa, dynamizm, konsekwencja w działaniu

kreatywność

komunikatywność

umiejętność budowania relacji biznesowych

znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

znajomość języka angielskiego ( komunikatywna)

Oferujemy

pracę w młodym zespole
uczestnictwo w rozwoju firmy na polskim rynku
atrakcyjne warunki finansowe

CV prosimy przesyłać przez aplikację:

Maksymalny rozmiar pliku to 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc, docx)
Prawa autorskie @ 2009- 2019 Yeketaz.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.