• Polski (PL)
  • English (UK)

Marketing Specialist

Zakres obowiązków

  1. Zarządzanie i nadzór nad kampaniami AdWords promującymi produkty i usługi Spółki
  2. Przygotowanie i publikacja kontentu na profilach w kanałach social media
  3. Prowadzenie działań z zakresu SEO
  4. Wsparcie zespołu w innych działaniach z zakresu marketingu online i marketingu mobilnego na platformach zewnętrznych i wewnętrznych

Wymagania

  1. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  2. Dobra znajomość Google Ads oraz Facebook Business
  3. Doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media (zwłaszcza Facebook, Twitter, Instagram)
  4. Podstawowa znajomość zasad SEO
  5. Lekkie pióro, umiejętność tworzenia artykułów blogowych
  6. Chęć szybkiego uczenia się
  7. Zaangażowanie w pracę
  8. Łatwość w komunikacji (zarówno werbalnej, jaki i na piśmie)
  9. Umiejętność znalezienia dodatkowych projektów dla firmy IT

Co oferujemy?

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia
  2. Ciekawe projekty, rozwój
  3. Stabilność zatrudnienia - firma nastawiona jest na długotrwałą współpracę
  4. Przyjazne, niekorporacyjne środowisko pracy ze świetnym, ciągle powiększającym się zespołem
  5. Praca w firmie zorientowanej na pracownika
  6. Samodzielna praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  7. Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - jedno, maksymalnie dwa spotkania
Aby ubiegać się o stanowisko, proszę prześlij swoją aplikację przez tą stronę, a na pewno się do Ciebie odezwiemy