• Polski (PL)
  • English (UK)

Marketing Mobilny

Marketing Mobilny

Marketing Mobilny to najnowsza technologia, która pomoże Ci przyciągnąć nowych klientów - klientów, którzy wydają więcej pieniędzy i to częściej!!! Pomożemy Ci rozpocząć udaną kampanię marketingową w celu łączenia się, komunikowania i utrzymywania nieustannego przypływu nowych klientów.
Korzyści z marketingu mobilnego:
1
Łatwość użytkowania
2
Szybkość i bezpośredniość
3
Łatwośćśledzenia
4
Niezakłócona komunikacja
5
Natychmiastowe rezultaty
Mobile Marketing

Nasze usługi marketingu mobilnego

Marketing online jest uważany za jedną z najbardziej popularnych metod marketingu. Ponieważ więcej jest użytkowników telefonów komórkowych, skuteczność i ewentualny sukces mobilnej kampanii marketingowej byłby znacznie silniejszy niż to, czego można oczekiwać od kampanii marketingowej online, która i tak nadal jest bardzo popularną metodą marketingową

Jako agencja wielousługowa oferujemy szeroki zakres mobilnych usług internetowych. Obejmują one projekty mobilne, strategię i opracowywanie aplikacji. Pomagamy Ci kreować bezproblemowe doświadczenia w Twoich aplikacjach sieciowych na urządzeniach przenośnych, przy użyciu elastycznego programowania.

Mobile Websites

Nasza Platforma Marketingowa SMS zaprojektowana dla Twojej firmy, pozwala marketingowcom błyskawicznie komunikować się z klientami i przyciągać ich uwagę w trakcie wykonywania innych czynności.

SMS Marketing=

Handel mobilny to kupno i sprzedaż towarów i usług za pośrednictwem bezprzewodowych urządzeń przenośnych, takich jak telefon komórkowy lub inny osobisty asystent cyfrowy. Wyszukiwanie mobilne wciąż się rozrasta, a w ciągu najbliższych dwóch lat wydatki na urządzenia mobilne wzrosną o 81%. Nie ma, więc lepszego momentu na rozpoczęcie szybkiej kampanii mobilnej w sieci wyszukiwania. Pomożemy Ci osiągnąć profesjonalny handel mobilny.

Mobile Commerce

Aplikacja mobilna, z reguły nazywana apką, jest rodzajem oprogramowania aplikacyjnego, stworzonego do pracy na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.
Aplikacje mobilne często dostarczają użytkownikom tych samych usług, co komputery stacjonarne.

Mobile App Development

Jeśli dodasz do swojej witryny kody QR, wyszukiwarki internetowe zauważą zmiany na Twoich stronach internetowych oraz to, że je aktualizujesz. Wyszukiwarka zobaczy nowy obraz i odpowiednio go zaindeksuje.
Na pewnym etapie wyszukiwarki będą prawdopodobnie w stanie rozpoznawać kody QR oraz indeksować ich zawartość.

2D Barcodes /QR Codes

Złap klientów w biegu dzięki reklamom na urządzeniach mobilnych. Generalnie zaleca się stworzenie odrębnej kampanii dla reklam mobilnych. Oddzielna kampania ułatwia ocenę wyników i pozwala na bardziej szczegółowe optymalizacje.
Jest to istotne, ponieważ użytkownicy mobilni często zachowują się inaczej niż użytkownicy komputerów stacjonarnych. Całkiem możliwe, że użytkownicy mobilni reagują na inne słowa kluczowe i teksty reklam niż użytkownicy komputerów stacjonarnych.

Mobile Adwords Campaign

Zacznijmy Twój Projekt

Pomożemy Ci Osiągnąć Twoje Cele i Rozwinąć Twój Biznes.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.