• Polski (PL)
  • English (UK)

Płatność Za Kliknięcie

Czym jest płatność za kliknięcie?

PPC (ang. Pay Per Click) oznacza płatność za kliknięcie - model marketingu internetowego, w którym reklamodawcy płacą za każdym razem, gdy jedna z ich reklam jest kliknięta. Zasadniczo jest to sposób na kupowanie odwiedzin Twojej witryny, a nie próba “zasłużenia” sobie na nie. Reklama w wyszukiwarkach jest jedną z najbardziej popularnych form PPC. Pozwala ona reklamodawcom na ustalanie stawek za umieszczenie reklam w linkach sponsorowanych wyszukiwarki, kiedy ktoś wyszukuje słowo kluczowe powiązane z ich ofertą biznesową.
Zarządzanie PPC
Platformy takie jak Google AdWords i Bing Ads są bardzo ważne dla Twojego biznesu. Dzięki naszej wiedzy z zakresu marketingu pay-per-click (PPC) możemy pomóc przenieść Twoje konta na wyższy poziom. Dostosowujemy strategię i raportowanie do Twoich potrzeb. Zapewniamy wsparcie i wskazówki, których potrzebujesz, aby osiągnąć swój cel, czy to maksymalizując zwrot z inwestycji, zwiększając liczbę potencjalnych klientów, czy też podnosząc świadomość marki.
Pay Per Click

Marketing PPC

Reklamy PPC sąświetną opcją dopełnienia Twoich działań marketingowych oraz zmaksymalizowania Twojego zasięgu, należy, więc wziąć pod uwagę zalety reklamy PPC. Większość z tych korzyści i zalet koncentruje się na ilości kontroli oraz widoczności, które PPC oferuje Twoim działaniom marketingowym.
Zalety płatności za kliknięcie:
1
Płacisz tylko po kliknięciu zainteresowanego użytkownika
2
Możesz ustawić swój budżet w celu kontrolowania kosztów
3
Możesz dotrzeć do swojego klienta docelowego w odpowiednim czasie i z odpowiednią reklamą
4
W przeciwieństwie do wyszukiwania organicznego, PPC może bardzo szybko pokazać wyniki.
5
Dane PPC mogą informować Twoje inne kanały marketingowe
Pay Per Click

Usługi płatności za kliknięcie

Prawda jest taka, że marketing płatności za kliknięcie może funkcjonować praktycznie w każdej firmie, niezależnie od tego czy chcesz sprzedać produkty przez stronę internetową, wygenerować potencjalnych klientów usług komputerowych lub oprogramowania, zbudowaćświadomość marki, a nawet zwiększyć liczbę odwiedzających Cię i dzwoniących klientów.

Audyty PPC

Nasz proces audytu PPC rozpoczyna się od zrozumienia celów audytu, jego zasięgu i prowadzi do analizy danych.

Reklama społeczna

YEKETAZ może pomóc Ci w płatnych kampaniach społecznych, które mogą skłonić Twoich docelowych odbiorców do podjęcia pożądanych działań.

Google AdWords

Zatrudnienie nas daje Ci korzyści z posiadania pełnoetatowego eksperta AdWords bez ponoszenia dodatkowych kosztów zatrudniania kolejnego pełnoetatowego pracownika.

Reklama Bing

Nasz zespół agencji reklamowych Bing jest wyszkolony i posiada fachową wiedzę, dzięki której w pełni wykorzystasz popularną platformę PPC firmy Bing.

Reklamy na stronach internetowych

Twoje reklamy na stronach internetowych będą skierowane do grupy docelowej, która wyraziła już zainteresowanie Twoją usługą lub produktem.

Raportowanie Lub Analiza

Nasz przegląd SEO składa się z kilku czynników, takich jak treść, struktura budowania linków, działania mediów społecznościowych i zaufanie w Internecie.

Krótki proces naszej kampanii Pay Per Click

Składniki zarządzania PPC:
01
Strategia kampanii PPC w sieci wyszukiwania
02
Wyszukiwanie i selekcja słów kluczowych
03
Kreatywne tworzenie reklam
04
Przygotowanie kampanii
05
Optymalizacja na stronie startowej
06
Zarządzanie kampanią
Pay Per Click

Zacznijmy Twój Projekt

Pomożemy Ci Osiągnąć Twoje Cele i Rozwinąć Twój Biznes.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.