• Polski (PL)
  • English (UK)

Projektowanie i Tworzenie Stron Internetowych

Spersonalizowany Rozwój

Tworzenie stron internetowych to kodowanie lub programowanie, które umożliwia funkcjonowanie witryny zgodnie z wymaganiami właściciela. Polega ono głównie na pozaprojektowych aspektach tworzenia stron, czyli kodowaniu i pisaniu znaczników. Tworzenie stron internetowych obejmuje wszystko od tworzenia prostych stron tekstowych, przez złożone aplikacje internetowe, portale społecznościowe, aż po elektroniczne aplikacje biznesowe.
Hierarchia Tworzenia Strony Internetowej Jest Następująca:
1
Kodowanie po stronie klienta
2
Kodowanie po stronie serwera
3
Technologia bazy danych
Web Development

Projektowanie UI/UX

Czym jest projektowanie UI/UX?

Projektowanie UX odnosi się do terminu "User Experience Design"( projektowanie doświadczenia użytkownika), podczas gdy „UI Design” oznacza projektowanie interfejsu użytkownika (ang. User Interface Design)
Projektowanie UX to dziedzina bardziej analityczna i techniczna, natomiast projektowanie UI jest bardziej zbliżone do tego, co nazywamy projektowaniem graficznym.

UI/UX Design
Zalety Projektowania UI/UX
01
Usprawniona Samoobsługa
02
Stwórz Właściwy Produkt Od Samego Początku
03
Doświadczenie Użytkownika Jest Kluczowe Dla SEO

Systemy Zarządzania Kontaktami

System zarządzania treścią witryn internetowych to CMS stworzony z myślą o wsparciu zarządzania zawartością stron. Treść internetowa zawiera tekst, osadzone grafiki, zdjęcia, wideo, audio, mapy i kod programu, który wyświetla zawartość lub wchodzi w interakcję z użytkownikiem. Zalety korzystania z systemu zarządzania treścią:
Szybkie i łatwe zarządzanie stroną
Każdy zatwierdzony użytkownik może szybko i łatwo publikować treść w Internecie, bez użycia skomplikowanego oprogramowania, co zapewnia spójność w wyglądzie oraz wrażeniach wywoływanych przez stronę.
Zarządzanie przepływem pracy
Elastyczność dla programistów
Gotowość mobilna (responsywność)
Systemy zatwierdzania
Bezpieczeństwo
Content Management Systems

Rozwój E-Biznesu

E-biznes to kupno i sprzedaż produktów i usług przez firmy lub konsumentów, za pośrednictwem Internetu. Ludzie używają terminów „e-biznes” lub „zakupy online”, w celu opisania procesu wyszukiwania oraz wybierania produktów w katalogach online, a następnie płacenia za nie kartą kredytową przy pomocy szyfrowanego przetwarzania płatności.
Zalety E-Biznesu
01
Szybsza procedura kupna/sprzedaży
02
Kupowanie/sprzedawanie 24/7
03
Docieranie do większej liczby klientów
04
Brak potrzeby zakładania fizycznej firmy
05
Łatwe rozpoczęcie i prowadzenie biznesu
E-commerce

Responsywne Projektowanie Stron

Responsywne projektowanie stron (RWD) to podejście do projektowania stron internetowych, dzięki któremu mogą się one dopasować się do rozmiaru ekranu lub przeglądarki urządzenia, na którym są wyświetlane.

Zalety Responsywnego Projektowania Stron
Responsive Web Design
Super Elastyczność
Responsywne strony internetowe są płynne, co oznacza, że ich treść swobodnie porusza się po wszystkich rozdzielczościach ekranu i urządzeniach. Płynne są zarówno kratki, jak i obrazy. Podobnie jak ciecz rozprzestrzenia się, wypełniając wydzieloną jej przestrzeń, przy zachowaniu własnego wyglądu, tak płynność responsywnego projektowania stron osiąga ten sam efekt w przypadku wyświetlania treści na ekranie urządzenia.
Doskonałe Doświadczenie Użytkownika
Opłacalne
Zalecane Przez Google
Bardzo Łatwe Do Zarządzania

Przeprojektowywanie Stron Internetowych

Aktualizowanie strony internetowej Twojej firmy może mieć wiele korzyści. Może ono poprawić doświadczenia Twoich użytkowników oraz lepiej zaspokoić ich potrzeby, uaktualnić i uatrakcyjnić Twoją witrynę, a także zoptymalizować ją tak, aby lepiej plasowała się w wyszukiwarkach. A może to być tańsze, szybsze i łatwiejsze niż myślisz.
Korzyści Z Przeprojektowania Strony Internetowej:
1
Większe Zaufanie Wyszukiwarek Internetowych
2
Większe Zaufanie Klientów
3
Większa Ekspozycja
4
Więcej Kliknięć
5
Udoskonalone Doświadczenie Użytkownika
6
Większa Liczba Udostępnień Społecznych
7
Większa Liczba Odwiedzających
8
Większe Bezpieczeństwo
9
Większa Sprzedaż
10
Lepsza Dostępność Na Wszystkich Rozdzielczościach Ekranów
Website Redesign

Zacznijmy Twój Projekt

Pomożemy Ci Osiągnąć Twoje Cele i Rozwinąć Twój Biznes.

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.